ناودانی ها که انواع مختلفی دارند در واقع پروفیل هایی هستند که در دو نوع مشبک و ساده عرضه می‌شوند و در کارهای صنعتی و ساختمانی از آن ها استفاده می شود. ناودانی ها از مقاطع فولادی هستند که از نبرد بیلت هایی از جنس فولاد کربنی تشکیل می شوند و ناودانی های پرسی به وسیله پرس به شکل مورد نظر در می‌آیند و فابریک ها از همان اول فرآیند تولید از خط تولید خارج می‌شوند .

 ناودانی های ساده با ورق گرم تولید می شوند و اگر نیاز باشد به صورت گرم یا سرد هم گالوانیزه می شوند که در ساخت پل های باربری و موارد این چنینی کاربرد دارند.

 ناودانی های مشبک هم از ورق گرم گالوانیزه می ‌شوند که به روش های سرد و گرم تولید می شوند و برای ساختن قفسه های محکم فولادی، نصب سنگ به صورت خشک و همچنین سازه های سبک فولادی استفاده می شوند. انواع مختلف ناودانی ها با توجه به هدفی که از ساخت آن ها وجود دارد در سایز های مختلفی تولید می شوند و کاربرد آن ها به صورت تکی یا به صورت جفت می باشد.

 از مهمترین مصارف کاربردهای ناودانی می‌توان به ماشین‌آلات، چارچوب ها، ترمیم بناهای معماری، ساختمان و تجهیزات ساخت و ساز و تشکیلات دریایی اشاره کرد .

مشخصات محصول

ویژگی های محصول

سایز 20
حالت 12 متری
محل بارگیری کارخانه
کارخانه فایکو
استاندارد سبک

 


 

 

انواع ناودانی

 

ناودانی آلومینیومی

 

ناودانی گالوانیزه

قیمت ناودانی

 

ابعاد ناودانی

 

وزن ناودانی


ای آهن ناودانی ,شوند ,تولید ,صورت ,متری ,فایکو ,متری فایکو منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آتلیه فردوس فیلم تفریحی,تخصصی,دانلود,سرگرمی,عکس,اس ام اس,انجمن فعال,آموزش پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان کتابخانه عمومی شهید مطهری کرمانشاه خبرنامه اختصاصی معماری و سازه ایران و جهان تازه های ادبی وسلامتی دبیرستان علمی آموزشی سپاه امام علی بن ابیطالب دبیرستانی ها